TEI IZMAKNULA MEDALJA NA PRVENSTVU HRVATSKE

NA PRVENSTVU HRVATSKE ZA UZRASTE U14 (DJECA) I U21 (JUNORI), KOJE SE ODRŽALO U “SUTINSKIM VRELIMA”, BORILO SE 394 NATJECATELJA IZ 46 HRVATSKIH KLUBOVAOd remetskih judaša nastupila je Tea Čorak (U14, – 40 kg). Ona je u I.kolu bacanjem za ippon pobijedila članicu samoborskog “Profectusa” Dianu Sertić. U drugom kolu ju je već u 10.sekundi borbe iznenadila kasnija finalistica i viceprvakinja Kaja Špoljarić iz JK “Samobora”.U repasažu je Tea pobijedila Anu Domazet iz splitskih “Pujanki” a potom u borbi za 3.mjesto dobro počela i povela na yuko ali nije izdržala do kraja izgubivši od Eme Pezelj (Atea_ph16JK “Student”, Split) na 2 waza-arija.

Za utjehu Tei da trud koji su pripremajući se za državno uložili trener Aleksandar i ona nije bio uzaludan, sebi i Klubu je priskrbila 21 novi bod u Hrvatskom judo Super kupu.